Kariera

Specjalistów poszukujemy zawsze!

Dlatego jeżeli nie ma aktywnych ofert pracy wyślij nam swoje CV.

Jeżeli nie widzisz aktywnego ogłoszenia spełniającego Twoje wymagania, aplikuj do naszych działów biurowych

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań z zakresu marketingu handlowego
  • Przygotowanie i realizacja narzędzi wspierających sprzedaż
  • Przygotowywanie akcji marketingowych
  • Monitoring aktywności wspierających sprzedaż ze szczególnym uwzględnieniem firm konkurencyjnych
  • Wsparcie Działu Sprzedaży
  • Współudział w zarządzaniu budżetem i kontrola wydatków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketingowe)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi trade marketingowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i komunikacji interpersonalnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Otwartość na zmiany oraz rozwinięte umiejętności kreatywnego myślenia
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Pracę w pasjonującym i podlegającym szybkim zmianom sektorze rynku

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".