Kierownik Salonu PLAY – cała Polska

Firma I4-Mobile działa na rynku telefonii komórkowej od 2008 r. Dzisiaj jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych agentów P4, operatora sieci PLAY w Polsce.

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych
  • aktywna sprzedaż produktów i usług
  • przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i procedur Play
  • planowanie i organizowanie pracy w POS
  • delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
  • coaching i motywowanie pracowników
  • działania podnoszące wyniki sprzedażowe i jakościowe POS
  • nadzór nad powierzonym mieniem

Nasze wymagania:

  • co najmniej średnie wykształcenie
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • nastawienie na cel
  • wysoka odpowiedzialność i kultura osobista
  • umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych

To oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • atrakcyjne systemy motywacyjne
  • szkolenia zawodowe
  • otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną