Konsultant w Salonie Play – cała Polska

Firma I4-Mobile działa na rynku telefonii komórkowej od 2008 r. Dzisiaj jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych agentów P4, operatora sieci PLAY w Polsce.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalną obsługę klientów sieci PLAY
  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez sieć PLAY
  • Realizację indywidualnych planów sprzedaży
  • Przedstawianie oferty Sieci PLAY w ramach bieżących promocji
  • Profesjonalną obsługę posprzedażną abonentów Sieci PLAY
  • Współodpowiedzialność za stan magazynu sklepowego i monitorowanie zapasów magazynowych

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaży usług)
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Minimum średnie wykształcenie (preferowane wyższe)
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Orientacja na klienta

To oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę połączony z motywacyjnym systemem premiowym
  • Systematyczne i profesjonalne szkolenia
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku – PLAY